Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » lodě » kajaky

Wigo Železný

Wigo

13 000 Kč

s DPH 21%
Původní cena: 15 000 Kč

Doprodej

Dočasně nedostupné

Sdílet

Ilustrační obrázky


Freestyle - playboat, rychlý, ostrý, hravý a surfomilný.

Delší playboat s rodeovou minulostí. Délka mu propůjčuje rychlost, ploché dno s odsazenou hranou zase stabilitu a ovladatelnost. Wigo perfektně surfuje a je vhodné jak na hraní na vlně nebo ve válci, tak i na „hravou“ jízdu po řece a „vymetání vracáků“, podmačkávání, svíčkování, točení… 

Díky celkem výrazné hraně začátečníka naučí dělat správné náklony, pokročilejšímu umožní získávat zkušenosti v základech freestyle - rodea a to dokonce i na bazénu. Šikovný jezdec využije Wigo i pro sjíždění WW terénů. Wigo je oblíbená rychlá loď pro surfování na velkých vlnách, moři a oceánu, chytne každou vlnu a hrana umožní spoustu triků. Wigo získalo ocenění za design v soutěži Design roku v roce 2002. 

Wigo je vybaveno standardní „Železnou“ výbavou, pohodlnou, nastavitelnou a solidní. Jeho hmotnost je díky zesílení dna a špiček o dost nižší, než u srovnatelných lodí. Než prodřete tak silné špičky jako má Wigo, natočíte spousty a spousty "gárfíldů".


Skladem: zeleno-žluto-zelený - 1ks


Parametry kajaku

Délka:  225cm Šířka:  65cm Výtlak:  195l


Hmotnost:  14kg Límec:  86 x 46cm Nosnost:  50–90kg


Vlastnosti kajaku

OBRATNÝ
Díky ostrým špičkám, vyváženému objemu a plochému dnu jde Wigo velmi snadno ovládat a točit. 

SURFOVÝ A RYCHLÝ
Dlouhé ploché dno propůjčuje Wigu rychlost a ostrá hrana i obratnost na vlně, čím větší tím lepší. 

HRAVÝ
Díky hranám se Wigo velice snadno ovládá náklony, tenčí špičky se dobře prořezávají při podmačkávání a freestylových figurách a ploché dno je stabilní ve válci a krásně surfuje. 

STABILNÍ
Široké ploché dno po celé délce zaručuje dobrou stabilitu.Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2023 Ka-servis.cz