Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » Paddleboarding SUP » prkna

RED PADDLE 9´8´´ RIDE model 2015

RED PADDLE 9´8´´ RIDE model 2015

22 490 Kč

s DPH 0%

Dočasně nedostupné

Sdílet

Ilustrační obrázky

RED 9’8“ je 2,95 metru dlouhý a 79 cm široký nafukovací paddleboard. Jde o nepřímého nástupce velmi oblíbeného modelu RED 9‘6‘‘ All Water a stejně tak je vhodný k sjíždění vln, na kondiční pádlování na jezerech rybnících i řekách. RED 9‘8‘‘ je hojně používán k sjíždění horních toků řek. V rychlosti nijak nezaostává za pevnými plováky laminátové konstrukce. Je vhodný i pro lehčí začátečníky. Plovák má vzadu zvednutý nášlap. Je velmi obratný.


Paddleboard RED 9‘8‘‘ nabízí úchyty na bag a náklad, na přídi plováku, nerezové očko na přivázání vpředu i vzadu. Nový design s červenými ohebnými flosničkami, které snesou to nehorší zacházení a paluba se vzorem z krokodýlí kůže, která je příjemnější a nezanechává hrubý vzor na těle, pokud se rozhodnete použít Váš SUP jako opalovací lehátko. Má patentované zpevnění pomocí spír, které můžete zasunout z boku do speciální kapsy. Nový bag s kolečky pro snadný transport a výkonná pumpa, díky které budete mít více času na ježdění jsou samozřejmostí!


Plováky předchozí generace 9‘6‘‘ All water jsme měli na řece Soči i dalších náročných terénech, kde na 100% prokázali svoje kvality! Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej stejně jako matračku sbalíte do úhledného balíčku, v tomto směru však jakákoliv podobnost s matrací, raftem apod. končí. Jde o velmi kvalitní a unikátní materiál, který byl převzat z průmyslu motorových člunů, kde se používá jako nafukovací dno u člunů, které jsou schopny nést motory s výkonem i několika set koňských sil.


Paddleboardy RED mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 1,2-1,6 baru (pumpou nelze board přefouknout) perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhá. Na první, možná ani druhý pohled nepoznáte, že se jedná o nafukovací SUP.


Doporučená váha jezdce je 50-85kg.


Délka 2,95 metru, šířka 79 cm, tloušťka 10cm a výtlak 195 l.


Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2023 Ka-servis.cz