Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » Paddleboarding SUP » prkna

PADDLEBOARD SKIFFO SUN CRUISE 10-33

PADDLEBOARD SKIFFO SUN CRUISE 10-33

12 999 Kč

s DPH 21%

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Vložit ks

Sdílet

Ilustrační obrázky

PADDLEBOARD MÁME I V PŮJČOVNĚ, TAKŽE SI HO MŮŽETE VYZKOUŠET PŘEDTÍM NEŽ HO KOUPÍTE :)


paddleboard SKIFFO Sun Cruise 10-33je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro široké použití. Plovák má tloušťku 5", šířku 33" a délku 10', má výtlak 250 litrů, váhu 10,5 kg a je určen pro normální jezdce (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku, nadstandardní šířce a tvaru vhodnému i pro jízdu ve vlnách výbornou stabilitu a manévrovatelnost. Díky ostřeji tvarované špičce je dobře použitelný i pro plavbu na zvlněných tekoucích vodách. Jde o 305 cm dlouhý a 84cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený robustní dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Pět po plováku rozmístěných neoprenových poutek zajistí snadnou manipulaci se SUPem. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku SKIFFO:
Délka 305cm, Šířka 84cm, Tloušťka 12cm, Výtlak 250 litrů
Rozměry zabaleného plováku SKIFFO:
90 x 45 x 23cm

Paddleboardy SKIFFO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen protiskluzovou vrstvou z frézované EVA, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dokonalou nesmekavost. Po bocích jsou umístěna nerezová úvazová oka pro možnost připojení kajakového sedátka, vhodného pro plavbu v sedě. Na zádi je umístěno tažné oko. Přepravní batoh je pro snadnou manipulaci opatřen kolečky.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SKIFFO Sun Cruise 10-33
  • trojdílné skládací aluminiové pádlo SKIFFO s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh s kolečky
  • vysokotlaká pumpa SKIFFO vybavená manometrem
  • základní opravná sada
  • pojistný řemen SKIFFO
  • leash pro uchycení plováku k noze


Plná výbava, skvělý design a výborná manévrovatelnost.

SKIFFO je francouzská značka paddleboardů, která využívá výrobního zázemí největšího čínského výrobce nafukovacích SUP plováků, s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Francouzský smysl pro líbivý design a důraz na funkční detaily plováku řadí SKIFFO mezi nejúspěšnější evropské značky.

PARAMETRY

Typ - tvar paddleboardu Allround
Výtlak/nosnost paddleboardu 241-280 litrů (cca 70-110 kg)
Technologie paddleboardu MSL-Fusion


Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2024 Ka-servis.cz