Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » Mapy a literatura » vodácké průvodce a kilometráže

Cena adrenalinu Ká-servis

Cena adrenalinu

361 Kč

s DPH 0%

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Vložit ks

Sdílet

Ilustrační obrázky

Na vodácký knižní trh brzo dorazí jedna zcela neobvyklá kniha s názvem Cena adrenalinu. Kniha plná emocí, napětí a adrenalinu, na které se pracovalo přes 6 let. Kniha, která výrazným způsobem ovlivní vaše další vodácké výpravy.

Jedná se o soubor skutečných obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými přes 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním.

Lektoři Vodácké školy záchrany, kteří jsou autoři, se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od klientů školy. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem.

Cena adrenalinu

Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2024 Ka-servis.cz