Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » plovací vesty » pro dospělé

Plovací vesta SALUKI C1 Hiko

Plovací vesta SALUKI C1

1 200 Kč

s DPH 21%

Akce

Doprodej

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Vložit ks

Sdílet

Ilustrační obrázky


- barevné provedení bílo/černá (viz 1. obrázek)


Skladem: S/M


Vesta je střihově koncipována tak, aby konstrukce umožňovala maximální rozsah pohybu, při zachování všech bezpečnostních pevnostní prvků. Velmi jemný vysokopevnostní popruh, procházející skrz dvojitá neoprenová ramena je napojený v předním a zadním díle do bočního utahování.

Plovací vesta schválená pro závodění na divoké vodě mezinárodní kanoistickou federací (ICF). Vestu vyrábíme ve dvou modifikacích pro kajakáře a kanoisty. Tyto dvě varianty se liší délkou těla plovací vesty. Velkou předností vesty jsou pružná neoprenová ramena a tvarovaná pěna. Jemný vysokopevnostní popruh, procházející skrz dvojitá neoprenová ramena je pevně spojen v předním a zadním díle do bočního utahování. Tímto je vesta pevně propojena skrz obě ramena a zároveň okolo celého těla. Dostatečně dlouhý vnitřní popruh a pružný neopren, zajišťuje maximální pohodlí při pohybu. Popruh zároveň splňuje požadavek na pevné propojení ramen s tělem vesty.

Vesta má normu ISO 12402-5, dále je akreditována mezinárodní závodní federací ICF jako závodní plovací vesta. Tuto plovací vestu je možné používat na všech mezinárodních závodech vyžadujících plovací vestu jako povinnou výbavu závodníka


Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2023 Ka-servis.cz