Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » oblečení na vodu » Aqua Shell Kwark

Pánská kombinéza Long John Hg sport

Pánská kombinéza Long John

2 990 Kč

s DPH 21%

Dočasně nedostupné

Sdílet

Ilustrační obrázky

Tento výrobek plně nahradí klasický Long John z neoprenu. Výhodou je i rozdělení na dámský a pánský střih. Doplňkem u dámského střihu je zip v rozkroku.

pánské velikosti
S M L XL XXL


A je tu specialita pro vodáky - Polartec® Aqua Shell Relativně nedávno vyvinutý materiál jako náhrada neoprenu. Také vám je neopren každé jaro malý a těsný? To je dáno sice malinko naší tělesnou hmotností po vánocích, ale hlavně relativně malou pružností tohoto materiálu.

Polartex ® Aqua Shell je pružný ve všech směrech stejně a skladba tohoto materiálu dovoluje maximální pohodlí při pohybu a vysoký komfort při používání. Membrána materiálu Aqua Shell umožňuje rychlý odvod vlhkosti (potu) od pokožky.Ve větru je kompletně nepropustný a tak nepocítíte chlad ani za větrného počasí, které snižuje teplotu vzduchu významně. Je vysoce odolný UV záření, to je další rozdíl oproti neoprenovým materiálům. Plně elastický ve všech směrech pro optimální pohyblivost - tuto vymoženost využijete nejvíce. Membrána přitom zabraňuje působení ledové vody skrz laminační vrstvu přímo na tělo, takže nepocítíte ty nepříjemné pocity chladu, když se neopren poprvé namočí.

Materiál Polartec® Aqua Shell zabezpečuje neutrální vztlak a tím způsobuje podporu při plavání, pomáhá vás nést spolu s plovací vestou. Aqua Shell udrží tělesnou teplotu a má vysokou hodnotu pohodlí při nošení.

Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2023 Ka-servis.cz