Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » boty, ponožky, rukavice » rukavice

Neoprénové rukavice SLIMM Hiko

Neoprénové rukavice SLIMM

660 Kč

s DPH 21%

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Velikost:
Vložit ks

Sdílet

Neoprénové rukavice SLIMM  Hiko | 660,- Kč 
Rukavice SLIM jsou vyrobeny z 2 mm neoprenu a díky jejich pružnosti velice dobře padnou. 
Protiskluzný tisk v dlaních zajistí, aby pádlo neprokluzovalo
Ilustrační obrázky


Rukavice SLIM jsou vyrobeny z 2 mm neoprenu a díky jejich pružnosti velice dobře padnou.

Protiskluzný tisk v dlaních zajistí, aby pádlo neprokluzovalo. Zátěr na vrchní straně chrání proti prodření. Suchý zip na zápěstí slouží k dotažení rukavic, aby nesklouzávaly.


- velmi příjemné, díky měkkému neoprenu není při držení pádla třeba překonávat materiál a tedy zbytečně nezatěžujete prsty. Velmi vhodné zejména na podzim, na jaře, nebo při sjíždění ledovcových řek. Doporučujeme!!


SKLADEM: XXS, XS, S, M, L, XL, XXLVodákovy ruce jsou vystaveny působení vody a chladu a dobře vybrané rukavice ochrání i proti zranění.

Jak vybírat rukavice?

Při volbě ochrany rukou se musíme rozhodnout mezi rukavicemi, které dobře sedí, ale mohou ovlivnit schopnost manipulovat s pádlem, a návleky, které poskytují tepelný komfort a umožňují držet pádlo v holých rukách, avšak jejich navlékání je poněkud složitější.

Správné velikosti vybíráme stejně jako u ostatních neoprenových výrobků. Nesmí být těsné, v takovém případě dojde velmi brzy k prodření na exponovaných místech, ani příliš volné, pak se plní vodou a ztrácí tepelně izolační vlastnosti.

Obvod ruky měříme přes mírně vyklenuté záprstní klouby

 Péče o rukavice

O rukavice pečujeme jako o jiné části oblečení z podobných materiálů. Z hygienických důvodů je vhodné po každém použití vypláchnout čistou vodou a dobře usušit. V případě potřeby čistíme mýdlovým roztokem a houbičkou nebo jemným kartáčkem.

Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2019 Ka-servis.cz