Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » oblečení na vodu » kalhoty

Kalhoty CASPIA Hiko

Kalhoty CASPIA

2 990 Kč

s DPH 21%
Původní cena: 3 980 Kč

Doprodej

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Velikost:
Barva:
Vložit ks

Sdílet

Kalhoty CASPIA Hiko | 2 990,- Kč 
Už máte doste neustálého soukání do mokrého neoprenu? Máme zde pro vás nové suché kalhoty dámského střihu z nové řady Lady line, s dvojitým pasem, latex Kalhoty CASPIA Hiko | 2 990,- Kč 
Už máte doste neustálého soukání do mokrého neoprenu? Máme zde pro vás nové suché kalhoty dámského střihu z nové řady Lady line, s dvojitým pasem, latex
Ilustrační obrázky

Už máte doste neustálého soukání do mokrého neoprenu? Máme zde pro vás nové suché kalhoty dámského střihu z nové řady Lady line, s dvojitým pasem, latexovými manžetami a výztuhami v exponovaných místech, doplněných o dámský print.

DOPORUČUJEME!


Skladem: L, XL

Barva: šedá a potisk We Care


 Materiál:

Optimální kombinace svrchního materiálu s vrstveným zátěrem. Vodotěsný PU zátěr je tvořen třemi postupně nanesenými vrstvami : Microporous, Microporous a Hydrophilic. Tato kombinace zátěrů zajišťuje vysoký vodní sloupec 15 000mm H2O a zároveň dostatečnou dýchavost V3.000g/m2/24h. Svrchní polyamidová tkanina je dostatečně robustní, odolná proti oděru a přitom celková hmotnost materiálu je 174g/m2.    Co je to We Care?

 

Nákupem výrobků z nové dámské řady označených logem We Care přispějete na boj proti rakovině prsu a přinášíte pomoc lidem, kteří touto nemocí onemocní - firma Hiko Sport věnuje výtěžek na projekty spojené s prevencí a bojem proti této zhoubné nemoci.

 

Použitím symbolu „Pink Ribbon“ a nabídnutím výrobků řady „We Care“, bychom chtěli zvýšit povědomí o této zákeřné nemoci, o prevenci a o tom jak nemoc včas rozpoznat.Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2018 Ka-servis.cz