Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » plovací vesty » pro dospělé

Plovací vesta CINCH Harness Hiko

Plovací vesta CINCH Harness

3 060 Kč

s DPH 21%

Expedujeme do 10 dnů

Objednat

Poznámka:
Velikost:
Barva:
Vložit ks

Sdílet

Plovací vesta CINCH Harness Hiko | 3 060,- Kč 
Pohodlná vesta krátkého střihu s rozepínáním na zip v předním díle. Konstrukčně navržena tak, aby umožňovala široký rozsah pohybu. Součástí výbavy js Plovací vesta CINCH Harness Hiko | 3 060,- Kč 
Pohodlná vesta krátkého střihu s rozepínáním na zip v předním díle. Konstrukčně navržena tak, aby umožňovala široký rozsah pohybu. Součástí výbavy js Plovací vesta CINCH Harness Hiko | 3 060,- Kč 
Pohodlná vesta krátkého střihu s rozepínáním na zip v předním díle. Konstrukčně navržena tak, aby umožňovala široký rozsah pohybu. Součástí výbavy js
Ilustrační obrázky

Pohodlná vesta krátkého střihu s rozepínáním na zip v předním díle. Konstrukčně navržena tak, aby umožňovala široký rozsah pohybu. Součástí výbavy jsou dvě velké přední kapsy a skládací  zadní kapsa  na házecí pytlík nebo camelbag.


Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou  ISO 12402-5,
plovací vesta vhodná jak na divokou vodu, tak seakayaking či turistiku.


Barvy: červená, zelená

Velikosti: S/M, L/XL, 2XL


Piktogramy

Kapsa na házečku - Kapsa na házecí pytlík umožňuje mít tuto pomůcku neustále po ruce a při tom mít volné ruce. Kapsu lze využít i k uložení lahve s pitím nebo camelbagu. Přední kapsy - Kapsy různých rozměrů, střihů a uspořádání slouží k uložení nezbytných drobností a potřebného vybavení, jako je například nůž, karabina, energetická bomba, peníze, fotoaparát, atd. Nastavitelná ramena - Utahovací ramena umožňují správné dotažení horní části plovací vesty tak, aby dobře seděla na těle a nebránila v pohybu. Utahovací pas na gumičku - Stahování v pase šňůrkou umožňuje správné dotažení plovací vesty tak, aby dobře seděla na těle a nedošlo k jejímu vytažení přes hlavu v případě zvrhnutí. Dotahuje se vpředu. Rozepínání na přezky - Rozepínání vpředu je zajištěno přezkami. Umožňuje pohodlné svlékání a oblékání plovací vesty. Boční utahování na přezky - Utahovací boky umožňují dotáhnout plovací vestu tak, aby dobře a pevně seděla na těle a nebránila v pohybu. Polstrovaná ramena - Polstrovaná ramena jsou podložena neoprenem, zvyšují tepelný komfort plovací vesty a snižují riziko otlaků ramen. 

- Kapsa na házečku - Kapsa na házecí pytlík umožňuje mít tuto pomůcku neustále po ruce a při tom mít volné ruce. Kapsu lze využít i k uložení lahve s pitím nebo camelbagu

- Přední kapsy - Kapsy různých rozměrů, střihů a uspořádání slouží k uložení nezbytných drobností a potřebného vybavení, jako je například nůž, karabina, energetická bomba, peníze, fotoaparát, atd.

- Nastavitelná ramena - Utahovací ramena umožňují správné dotažení horní části plovací vesty tak, aby dobře seděla na těle a nebránila v pohybu.

- Utahovací pas na gumičku - Stahování v pase šňůrkou umožňuje správné dotažení plovací vesty tak, aby dobře seděla na těle a nedošlo k jejímu vytažení přes hlavu v případě zvrhnutí. Dotahuje se vpředu.

- Rozepínání na přezky - Rozepínání vpředu je zajištěno přezkami. Umožňuje pohodlné svlékání a oblékání plovací vesty.

- Boční utahování na přezky - Utahovací boky umožňují dotáhnout plovací vestu tak, aby dobře a pevně seděla na těle a nebránila v pohybu.

- Polstrovaná ramena - Polstrovaná ramena jsou podložena neoprenem, zvyšují tepelný komfort plovací vesty a snižují riziko otlaků ramen.

Materiály

Corex

Dupratex

Oxford 210D


Výtlak

S/M - 50

L/XL - 70

XXL - 70


Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2018 Ka-servis.cz