Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » plovací vesty » pro mazlíky

UP Buoy vesta pro psa XXS Hg sport

UP Buoy vesta pro psa XXS

610 Kč

s DPH 21%

Doprodej

Dočasně nedostupné

Sdílet

UP Buoy vesta pro psa XXS Hg sport | 610,- Kč 
Plovací vesta pro psy UP Buoy je ideálním řešením k zajištění  bezpečnosti pro Vaše čtyřnohé miláčky kdykoliv se naskytnou v okolí  vody.   Mezi její UP Buoy vesta pro psa XXS Hg sport | 610,- Kč 
Plovací vesta pro psy UP Buoy je ideálním řešením k zajištění  bezpečnosti pro Vaše čtyřnohé miláčky kdykoliv se naskytnou v okolí  vody.   Mezi její UP Buoy vesta pro psa XXS Hg sport | 610,- Kč 
Plovací vesta pro psy UP Buoy je ideálním řešením k zajištění  bezpečnosti pro Vaše čtyřnohé miláčky kdykoliv se naskytnou v okolí  vody.   Mezi její
Ilustrační obrázky

Plovací vesta pro psy UP Buoy je ideálním řešením k zajištění bezpečnosti pro Vaše čtyřnohé miláčky kdykoliv se naskytnou v okolí vody.

Mezi její největší přednosti patří odolný vnější materál v zářivě oranžové barvě v kombinaci s pěti vysoce výtlačnými dvouvrstvými pěnovými plováky, které zajišťují optimální rozložení nosnosti. Vesta je konstruována aby nadnášela Vašeho psa v horizontální pozici s důrazem na udržení hlavy nad hladinou.

Na rozdíl od některých psích plovacích vest na trhu se vesty UP Buoy vyznačují rovnoměrnou podporou po celé delce těla, které maximalizuje pohodlí při plavání.

S vestou UP Buoy budete mít svého psa stále pod kontrolou díky snadno viditelné barevné kombinaci s reflexními pruhy, a důmyslnému řešení několika úchytných bodů. Díky dvěma kovovým kroužkům můžete psa přichytit na vodítko, a zárověň k jinému záchytnému bodu např. ke kánoi.

Upevnění vesty je řešeno kombinací flexibilního neoprenového pásu okolo hrudi, zabezpečeného suchým zipem a dvěmi přezkami, spolu s pohodlnými polstrovanými popruhy okolo krku, taktéž s nastavitelnou přezkou. Optimální kombinace komfortu a bezpečnosti je dále dosažena díky použití tří růzých tlouštěk materiálu v jednotlivých částech vesty.

Tímto však přednosti této vesty nekončí. Všichni majitélé psů jistě ocení ergonomický úchyt vesty pro snadné vytažení psa z vody. Další zajímavostí je praktická kapsa na boku vesty, kterou můžete využít k uložení náhradní přezky apod.


Správnou velikost vesty můžete správně určit pomocí  tabulky pro výběr velikosti .

Tato velikost je vhodná pro nejmenší plemena psů a koček jako jsou: Čivava, Yorkshirský teriér a Papillon

Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2018 Ka-servis.cz